A Tamási velodromban második alkalommal rendezték meg az utánpótlás pálya országos bajnokságot. A versenyen 200, 500 és 1000 m-en indultak versenyzők, U9-U15 közötti korcsoportokban.

Csapatunkat itt is Péter-Lichtenberger Ábris képviselte és ismételten kiváló eredményeket ért el!

Következzen Ábrisék beszámolója az pálya utánpotlás OB-ról:

Ábris korosztályának 200, 500, 1000 méteres álló rajtos sprint táv volt kiírva.
Szombaton sikerült kipróbálni a pályát több kevesebb sikerrel. Az OB 200 méterrel kezdődött. Itt sikerült egy negyedik helyet elcsípni, majd következett az 500 méter ahol Ábris ötödik lett.
Kicsit elvolt kenődve, de felszívja magát az 1000 méterre ahol tökéletes versenyzéssel a harmadik helyet szerezte meg.
Délután várt rá meg egy kritérium Tamási központjában.
Az U13 korcsoport négykor rajtolt, a táv két részhajrát tartalmazott. Az első befutónál negyedikként érkezett és sajnos a véghajrában sem tudott javítani ezen az eredményen, így összetettben is negyedik lett.
A kanyarok nem mennek még mindig, összeszed 10-15 méter hátrányt az ellenfelekkel szemben és az egyenesben győz felzárkózni. De ennek ellenére így is tökéletesen sikerült ez a hétvége.