Az idei jubileumi eXtremeMan Nagyatád hű volt a nevéhez, a verseny előtti extrém időjárás miatt újra kellett tervezni a kerékpáros pályát.
A verseny alatt pedig ismét egy igazán hosszú, meleg nap várta az indulókra.

Idén már harmadik alkalommal indultunk az egyesület színeiben, 4-8 fős váltó kategóriában.
A váltó tagjai:
Harsányi Mátyás – úszás
Ifj. Lőrincz Ferenc, Horváth Tamás – kerékpár
Nádasdi Eszter, Máté Anna – futás

A kitűzött cél a tavalyi 09:00 órás időeredményünkön belül végezni! Ezt nehezítette, hogy a Rinya patak áradása miatt az utolsó pillanatban módosítottak a bringa pályán. A tavalyi 174 km helyett idén 180,5 km volt a táv. A pofa szél sem kedvezett egy igazán jó bringás időeredményhez.
Matyi gyönyörű úszása után a 4. helyen kezdtük meg a bringát, melyen feljöttünk az abszolút 2. helyre.
A lányok a futás során nem csak hogy megtartottak, hanem növelték is az előnyünket a minket követő 3. helyezettel szemben.
Végül sikerült így is javítanunk és 08:57-es idővel bejöttünk a váltó abszolút 2. helyére (az olimpikonokat is felvonultató veszprémi álomváltó mögött) és ezzel meg is nyertük a kategória 1. helyét.